img
"Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí.“ (Lev Nikolajevič Tolstoj)

 

Rodina

Rodina je pro mě vším. Za rodinu považuji i mé blízké přátele. Tak moc vás mám všechny ráda! 

Co víc si v životě můžeme přát?

A v rámci našeho a rodinného života se snažím učit a dodržovat Čtyři dohody. Znáte je? "Nehřeš slovem. Neber si nic osobně. Nevytvářej si žádné domněnky. Vždy dělej vše tak, jak nejlépe dokážeš." (Don Miguel Ruiz - Čtyři dohody). Pro mě osobně je nejtěžší zpracování nehřešit slovem.

Když se ocitám v krizové situaci např. v podobě řešení manželské konfrontace:-), stává se mi, že ze sebe vypustím slovíčka, která bych za normálních okolností neřekla, ani by mě nenapadla. Asi vůbec byste to do mne neřekli. Avšak nestydím si to přiznat a pracovat na sobě, hledat řešení a skutečnou příčinu.

A jak se učím nehřešit slovem, jak mi můj manžel pomáhá a já jemu, jak sdílíme lásku a neustále na sobě individuálně i vzájemně pracujeme? Co vytváří skutečnou podstatu ženy a muže? Jaká je má cesta životem? Co právě dělám(e) a podnikám(e)? Třeba můžu/můžeme inspirovat právě vás. To vše můžete číst v článcích v této sekci. Dozvíte se také např., jak jsem potkala svou spřízněnou duši. Budu s vámi sdílet vše, i také to, co v domácnosti a v běžném životě používáme a šetří nejenom naše finance, ale chrání naše zdraví a přírodu. 

Pokud máte chuť, čtěte, jak vypadá rodinný život jedné rodinky a mě samotné.

 Pomáhejme si, milujme se a sdílejeme lásku a vše dobré.

3
První cesta do přírody s 20 kilovou krosnou na zádech
První cesta do přírody s 20 kilovou krosnou na zádech
 

První cesta do přírody s 20 kilovou krosnou na zádech

Teplo, to šílený vedro by se dalo krájet, ale my to nevzdaly. Skutečně jsme si vzaly své plně nabalené krosny s jídlem, vodou, stanem, spacáky, základním oblečením, dýmovnicí, vařičem a kdo ví, čím ještě. Jedno vím ovšem jistě. Ta krosna šla sotva zvednou, natož nést na zádech.


Tady a teď
Tady a teď
 

Tady a teď

Každý den se učím prožít si stále mezi lidmi diskutovanější TADY a TEĎ. Ty okamžiky jsou tak krásné, řeknu vám. Znáte je? Užíváte si je? Přesně takhle vnímám život, který si jen tak plyne a já si vychutnávám jeho vůně, které mi dává …jeho lásku …hudbu …


Spřízněná duše, aneb jak jsem poznala svého muže
Spřízněná duše, aneb jak jsem poznala svého muže
 

Spřízněná duše, aneb jak jsem poznala svého muže

Vždycky jsem si říkala, jestli je vůbec možné potkat někoho, s kým se budeme vzájemně skutečně chápat, podporovat, sdílet, bezpodmínečně milovat a mít v životě stejné hodnoty. Co myslíte? Je to možné? Prozradím vám, že ano. Předávám vám svůj tajný návod.

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace