img
„Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.“ (Karel Čapek)

 

Tvoření

Maluji, kreslím, nejvíce asi háčkuju, šiju, chodím na keramiku, tvořím, mám hold kreativního ducha a mé fantazii se meze nekladou. Upřímně se nepovažuji za umělce, který by zmáknul realistický obrázek svým přirozeným talentem, i když mě kurs kreslení pravou mozkovou hemisférou přesvědčil o opaku. A sice jsem díky tomu schopna namalovat třeba i pomačkaný kabát, přesto moc ráda chodím na výstavy koukat na skutečná umělecká díla

Takže, když jsem přemýšlela nad tím, co mě v životě skutečně baví, a čemu bych se chtěla věnovat, rozhodně je to tvoření, dnešní moderně nazývané DIY. Člověk má kdykoliv možnost si něco svého originálního vytvořit do domácnosti, potěšit dárkem své přátele a blízké. Dnes navíc existuje spousta nástrojů a možností, jak své výrobky prodávat a něco si třeba i přivydělat. A není nadto spojit zábavu s prací Můžeme těšit své já a hlavně všechny kolem sebe. Nevím, jak pro vás, ale pro mě je tvoření jistým druhem meditace. Čas, kdy se soustředím je na danou tvorbu a neřeším nic jiného. Hlavně takové háčkováni, kdy se soustředíte několik hodin jen na počítání sloupků, to je vám meditace:-)!

motýl

Věřím, že mám dar vidět anděly skrze andělské obrázky, které maluji.

Mám pocit, že mi vše kreativní jde tak nějak od ruky.

 Originalita a kvalita ruční práce je pro mě výzvou.

Těší mě, když má předmět duši a svůj vlastní příběh.

Často si říkám: "Proč tedy zbytečně vyhazovat staré pro nové?"

 Různě se inspiruji, fantazíruji a dělám, co mě právě baví.

Kolikrát tvořím jen sama pro sebe a medituji.

 

Pokud máte chuť se inspirovat také nebo třeba namalovat svého andílka či svatební strom, omrkněte v této sekci mé články s mou tvorbou. Cokoliv právě vytvořené je možné zakoupit na mém profilu na ezebee (teď to tam ale krapet zeje prázdnotou :-)))...ale s miminkem, je to každým dnem lepší a lepší, občas něco uháčkuju:-))), sledujte mě spíše na instagramu). Nebo mě kontaktujte přímo zde v na mých webových stránkách. 
Těhotenská a nosící vsadka
Těhotenská a nosící vsadka
 

Těhotenská a nosící vsadka

Přemýšlela jsem, jak schovat v zimě své těhotenské bříško, a pak naší holčičku, kterou hodlám nosit v šátku. A tak jsem pátrala na internetu po zlatých českých ručičkách a jsem z mého rozhodnutí nadšená!


Hotový svatební strom
Hotový svatební strom
 

Hotový svatební strom

V posledních dnech jsem dostala fotografie svatebních stromů, které jsem malovala na dvě úžasné svatby, a které již mají své prstíky, tak mrkněte sami, jak mohou vypadat.


Háčkovaný lapač snů
Háčkovaný lapač snů
 

Háčkovaný lapač snů

Seděli jsme jeden večer u mých rodičů a povídali si. Měla jsem sebou samozřejmě nějaké to klubíčko, háček a navíc bambusové kruhy. Začala jsem improvizovat a vznikl z toho lapač snů.


Čepky prostě miluju
Čepky prostě miluju
 

Čepky prostě miluju

Stačil jeden pohodový víkend s babičkou a dědou na chalupě, ukázka pár nových fíglů a čepička je na světě. Je to nádherný pocit, když vám během pár hodin vznikne pod rukama vlastní výrobek.

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
MÉ VÝROBKY NA EZEBEE
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace