img
„Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.“ (Karel Čapek)

 

Tvoření

Maluji, kreslím, nejvíce asi háčkuju, šiju, chodím na keramiku, tvořím, mám hold kreativního ducha a mé fantazii se meze nekladou. Upřímně se nepovažuji za umělce, který by zmáknul realistický obrázek svým přirozeným talentem, i když mě kurs kreslení pravou mozkovou hemisférou přesvědčil o opaku. A sice jsem díky tomu schopna namalovat třeba i pomačkaný kabát, přesto moc ráda chodím na výstavy koukat na skutečná umělecká díla

Takže, když jsem přemýšlela nad tím, co mě v životě skutečně baví, a čemu bych se chtěla věnovat, rozhodně je to tvoření, dnešní moderně nazývané DIY. Člověk má kdykoliv možnost si něco svého originálního vytvořit do domácnosti, potěšit dárkem své přátele a blízké. Dnes navíc existuje spousta nástrojů a možností, jak své výrobky prodávat a něco si třeba i přivydělat. A není nadto spojit zábavu s prací Můžeme těšit své já a hlavně všechny kolem sebe. Nevím, jak pro vás, ale pro mě je tvoření jistým druhem meditace. Čas, kdy se soustředím je na danou tvorbu a neřeším nic jiného. Hlavně takové háčkováni, kdy se soustředíte několik hodin jen na počítání sloupků, to je vám meditace:-)!

motýl

Věřím, že mám dar vidět anděly skrze andělské obrázky, které maluji.

Mám pocit, že mi vše kreativní jde tak nějak od ruky.

 Originalita a kvalita ruční práce je pro mě výzvou.

Těší mě, když má předmět duši a svůj vlastní příběh.

Často si říkám: "Proč tedy zbytečně vyhazovat staré pro nové?"

 Různě se inspiruji, fantazíruji a dělám, co mě právě baví.

Kolikrát tvořím jen sama pro sebe a medituji.

 

Pokud máte chuť se inspirovat také nebo třeba namalovat svého andílka či svatební strom, omrkněte v této sekci mé články s mou tvorbou. Cokoliv právě vytvořené je možné zakoupit na mém profilu na ezebee (teď to tam ale krapet zeje prázdnotou :-)))...ale s miminkem, je to každým dnem lepší a lepší, občas něco uháčkuju:-))), sledujte mě spíše na instagramu). Nebo mě kontaktujte přímo zde v na mých webových stránkách. 
Andělé v mých obrazech
Andělé v mých obrazech
 

Andělé v mých obrazech

Kromě andělských obrázků kreslené pastelkami na čtvrtku, maluji také obrazy s anděly. Mají stejnou energii, akorát tak mohou být v mnohem větším formátu a akrylové barvy dodají obrazu mnohem větší intenzitu. Prosím, nejsem malířka, jen ráda dělám radost sobě a ostatním a věřím, že takhle na ně může jejich anděl dohlížet.


Je libo perličky nebo dřevěné korálky?
Je libo perličky nebo dřevěné korálky?
 

Je libo perličky nebo dřevěné korálky?

Inspirována v zahraničí s kreativním duchem k tomu – začala jsem tvořit šperky. Jupiii. A tak korálkuju a uzlíkuju, mám svůj styl. Moc mě to baví a těší mě zájem prvních zákaznic, které mi se svolením poslaly své fotky, jak jim to sluší. Tak mrkněte sami.


Znovuobjevené háčkování
Znovuobjevené háčkování
 

Znovuobjevené háčkování

Jak jsem po letech začala opět vášnivě háčkovat. A že mě to chytlo celkem hodně. Háčkuji všude, kde mám možnost využít okamžik: ve vlaku, v autobuse, v metru, na návštěvě u kamarádky, když klábosíme. Veřejnou dopravu jsem si o to více zamilovala.

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace