img
„Vždy se najde důvod žit, i kdyby to měla být jen vůně květin." (čínské přísloví)

 

Aromaterapie

Po krásných osobních zkušenostech s éterickými oleji a bylinkami, které jsem měla a mám možnost používat např. do krémů a mýdel, a které nám doma pomáhají v časech nemocí, v přírodě, při stresu, a které se užívají také při léčebných masážích, jsem se po dvouletém rozhodování rozhodla jít studovat na Institut aromaterapie a absolvovala jsem také kurz baby masáží. A to vše proto, abych kouzlo aromaterapie a bylinek mohla zkoumat ještě více do hloubky a tento přírodní směr šířit dále a o to lépe pomáhat. V přírodě je síla.

Svou specializaci v aromaterapii s láskou sdílím a postupně zaměřuji především na miminka, děti, jejich rodiče, maminky a těhotné ženy. Rodina a děti jsou pro mě vším. Aromaterapii sdílím hlavně na svých lekcích jógy.

Můžete se také těšit na inspirativní články o tom, jak si doma vyrobit vlastní přírodní kosmetiku, jak si ulehčit třeba při nachlazení, a zjistíte také, jak např. vůně pomáhá naší duši

Těšte se také na zajímavé kurzy, abyste si vše osobně vyzkoušeli stejně jako jsem mohla a můžu já u žen, které inspirovaly a stále inspirují mě. Ráda vám o nich napíšu a nasdílím jejich stránky, pokud budou chtít. Třeba zjistíte, že máte někoho takového přímo ve vašem okolí, na koho se můžete s důvěrou obrátit. A jednoho dne, až dozraje čas, pro vás otevřu nádherné aromaterapeutické prostory.

Pomáhejme si a šiřme kolem sebe vše dobré.

Máme kolem sebe tolik krásných příležitostí.

Těším se na předávání, pomáhání a sdílení společně s vámi všemi.

"Tomu, kdo vstoupí do voňavé lékarny, se otevře svět neomezených možností. Nalezne zde přírodu v jedné z nejmocnějších forem - v podobě vonných kapalin, kterým se říká éterické (esenciální) oleje. Získávají se z různých druhů květů, trav, plodů, listů, kořenů a s tromů. Tyto koncentrované kapaliny jsou nepostradatelné pro medicínu i potravinářský a kosmetický průmysl. V současnotni je známo asi tři sta éterických olejů, které samy o sobě předsavují mimořádně účinný léčebný systém.

Nemusíte denně pracovat s éterickými leji, abyste si uvědomili, že příroda lidstvu poskytla nesmírně účinná a rozmanitá léčiva." citováno z knihy Voňavá lékárna od Valerie Ann Worwood
Pohádka o bříze
Pohádka o bříze
 

Pohádka o bříze

Aneb, jak třeba dětem vyprávět smýšlené příběhy o přírodě, aby se zábavnou formou dozvěděly něco o rostlinách a darech přírody.


Holistická aromaterapeutická masáž
Holistická aromaterapeutická masáž
 

Holistická aromaterapeutická masáž

Po namíchání přírodního oleje se směsí éterických olejíčků na míru se ponoříte do hluboké relaxace velmi hladivé masáže celého těla nebo jeho části dle vašich potřeb a přání.


Co pro mě znamená aromaterapie
Co pro mě znamená aromaterapie
 

Co pro mě znamená aromaterapie

Je to napojení na přírodu a jejich darů, které nám dává, abychom je vhodně použily a pomáhali tak sobě i svému okolí, žili lépe a zdravěji. Věřím, že chápat tohle vše má v sobě ukryté každá žena – léčitelka. Jen je potřeba tento dar v sobě probudit a rozvíjet.

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace