img
"Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí.“ (Lev Nikolajevič Tolstoj)

 

Rodina

Rodina je pro mě vším. Za rodinu považuji i mé blízké přátele. Tak moc vás mám všechny ráda! 

Co víc si v životě můžeme přát?

A v rámci našeho a rodinného života se snažím učit a dodržovat Čtyři dohody. Znáte je? "Nehřeš slovem. Neber si nic osobně. Nevytvářej si žádné domněnky. Vždy dělej vše tak, jak nejlépe dokážeš." (Don Miguel Ruiz - Čtyři dohody). Pro mě osobně je nejtěžší zpracování nehřešit slovem.

Když se ocitám v krizové situaci např. v podobě řešení manželské konfrontace:-), stává se mi, že ze sebe vypustím slovíčka, která bych za normálních okolností neřekla, ani by mě nenapadla. Asi vůbec byste to do mne neřekli. Avšak nestydím si to přiznat a pracovat na sobě, hledat řešení a skutečnou příčinu.

A jak se učím nehřešit slovem, jak mi můj manžel pomáhá a já jemu, jak sdílíme lásku a neustále na sobě individuálně i vzájemně pracujeme? Co vytváří skutečnou podstatu ženy a muže? Jaká je má cesta životem? Co právě dělám(e) a podnikám(e)? Třeba můžu/můžeme inspirovat právě vás. To vše můžete číst v článcích v této sekci. Dozvíte se také např., jak jsem potkala svou spřízněnou duši. Budu s vámi sdílet vše, i také to, co v domácnosti a v běžném životě používáme a šetří nejenom naše finance, ale chrání naše zdraví a přírodu. 

Pokud máte chuť, čtěte, jak vypadá rodinný život jedné rodinky a mě samotné.

 Pomáhejme si, milujme se a sdílejeme lásku a vše dobré.

3
Všechny krásy mateřství
Všechny krásy mateřství
 

Všechny krásy mateřství

Tenhle článek píšu asi hlavně pro sebe, až mi bude hůře, abych si připomněla, jaké mám štěstí a jak moc překrásné je být maminkou. Ale znáte to, maminky a tatínkové, někdy je to prostě na palici :-D…


Speciální leden 2018 :-)
Speciální leden 2018 :-)
 

Speciální leden 2018 :-)

Leden pro mě bývá takový dlouhý měsíc bez cíle, a tak jsem se právě teď při chroupání čokolády a poslouchání nové Duše K rozhodla si jej udělat speciálním. Naverbovala jsem i svého muže. No, jsem zvědavá, jestli zvládneme vydržet až do konce:-).


Co pro sebe dělám nejen na podzim?
Co pro sebe dělám nejen na podzim?
 

Co pro sebe dělám nejen na podzim?

Každý den můžeme pro sebe něco hezkého udělat. Co takhle se právě teď zamyslet nad tím – co jíme ;-)?


S dulou u porodu
S dulou u porodu
 

S dulou u porodu

Z mého rozhodnutí – mít svou dulu u porodu jsem byla tak nadšená, že vám o tom musím napsat článek, pokud třeba ještě váháte nebo nevíte, co vše tato možnost přináší, čtěte ;-).

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace