img
"Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí.“ (Lev Nikolajevič Tolstoj)

 

Rodina

Rodina je pro mě vším. Za rodinu považuji i mé blízké přátele. Tak moc vás mám všechny ráda! 

Co víc si v životě můžeme přát?

A v rámci našeho a rodinného života se snažím učit a dodržovat Čtyři dohody. Znáte je? "Nehřeš slovem. Neber si nic osobně. Nevytvářej si žádné domněnky. Vždy dělej vše tak, jak nejlépe dokážeš." (Don Miguel Ruiz - Čtyři dohody). Pro mě osobně je nejtěžší zpracování nehřešit slovem.

Když se ocitám v krizové situaci např. v podobě řešení manželské konfrontace:-), stává se mi, že ze sebe vypustím slovíčka, která bych za normálních okolností neřekla, ani by mě nenapadla. Asi vůbec byste to do mne neřekli. Avšak nestydím si to přiznat a pracovat na sobě, hledat řešení a skutečnou příčinu.

A jak se učím nehřešit slovem, jak mi můj manžel pomáhá a já jemu, jak sdílíme lásku a neustále na sobě individuálně i vzájemně pracujeme? Co vytváří skutečnou podstatu ženy a muže? Jaká je má cesta životem? Co právě dělám(e) a podnikám(e)? Třeba můžu/můžeme inspirovat právě vás. To vše můžete číst v článcích v této sekci. Dozvíte se také např., jak jsem potkala svou spřízněnou duši. Budu s vámi sdílet vše, i také to, co v domácnosti a v běžném životě používáme a šetří nejenom naše finance, ale chrání naše zdraví a přírodu. 

Pokud máte chuť, čtěte, jak vypadá rodinný život jedné rodinky a mě samotné.

 Pomáhejme si, milujme se a sdílejeme lásku a vše dobré.

3
Jen být ...
Jen být ...
 

Jen být ...

Dala jsem si na čas s tímto článkem, protože jsem po většinu času jen byla v přítomném okamžiku dění sama se sebou, s rodinou a s přáteli, bez Wi-Fi, jen s tužkou a papírem, v přírodě, ve městě, na stěně, na chalupě, bez počítače, s knížkou… Jakoby se zastavil čas v přítomnosti a zároveň ubíhal o to rychleji. Jen být, to stačí.


První pomoc
První pomoc
 

První pomoc

V pondělí jsem byla u Červeného kříže osvěžit si a doplnit si své znalosti z první pomoci. Tentokrát to byla první pomoc pro děti. A zase jsem si uvědomila, jak malé je povědomí mezi lidmi a v rodinách o této problematice. Rozhodla jsem se sdílet aspoň ty nejdůležitější základy.


Kulinářský zážitek v Bistro de papa
Kulinářský zážitek v Bistro de papa
 

Kulinářský zážitek v Bistro de papa

Když se sejdou kamarádky, dobré jídlo a skvělé divadelní představení závěrem, rozproudí se taková nádherná energie, kterou vám teď předávám a posílám inspiraci, abyste si brzy také uspořádali takový svůj přátelský den a čerpali z něj ;-).


Proč nejíme palmový tuk, aneb je už skoro všude
Proč nejíme palmový tuk, aneb je už skoro všude
 

Proč nejíme palmový tuk, aneb je už skoro všude

Palmovému oleji se snažíme vyhýbat již několik měsíců a je to téměř boj s větrnými mlýny. Je snad už skoro ve všem a neustále omezujeme, hledáme a vybíráme dobré a kvalitní potraviny, které palmový olej neobsahují.

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace