img
"Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí.“ (Lev Nikolajevič Tolstoj)

 

Kulinářský zážitek v Bistro de papa

 
 
 
 
Milada říká:
V neděli 28.8. jsem tady byla poprvé na malém rodinném posezení a odnesla jsem si krásné zážitky.Jak gurmánské tak z krásného prostředí. Mohu jen vřele doporučit.

Jana říká:
Holky :-* Reaguju se zpožděním, ale přece :-) Myslím, že najít v životě opravdové přátele je jedna z největších životních výher... České spořitelně nikdy nepřestanu být vděčná za jednu věc: díky ní jsem poznala tři úžasné bytosti, se kterými se vždy ráda potkám a je úplně jedno, jestli je to v restauraci, divadle, na plese, nebo u některé z vás doma. Jste naprosto úžasné, mám vás všechny strašně moc ráda, a i když se nevidíme často, navážeme vždy tam, kde jsme minule přestaly. Návštěva Bistrot De Papa byla famózní a doufám, že se tam opět někdy vrátíme. Vidět vás tři a ještě si u toho pochutnávat na dobrotách, které nám tady servírovali, to je sen a naprosto smysluplně strávený den :-). Těším se na příště :-).

Maruška říká:
I já se připojuji, byl to nádherně strávený den. Když se řekne slovo kamarádky vybaví se mi hned jméno Markétka, Verunka a Janička. V dnešní uspěchané době plné chvatu, stresu, práce a práce ..... kdy se pomalu ani nestačíme pozdravit, usmát se na sebe, prohodit pár slov. Je potřeba se čas od času zastavit. Sednout si, zajít na kafíčko, na nějakou mňamku ... no prostě trochu žít a užívat. Když Verunka dala návrh, že 17.11. je ten den s velkým D, kdy se společně všichni uvidíme, hned se nám všem zvedla nálada, začaly jsme se všichni na sebe těšit. Ani jsme si z počátku nic neplánovaly. Stačilo, že budeme hlavně spolu a popovídáme co se nám přihodilo za těch pár měsíců, co jsme se neviděly (a těch událostí bylo .... :-) Nakonec jsme se spolu domluvily, že zkusíme rezervaci pro čtyři v Bistrut De Papa , no řeknu Vám, nemělo to chybu...ty specialitky, dortíky no úžasné kulinářské umění. No a zakončení dne humorným divadelním představením, co víc si přát. Přeji Vám všem ať máte také tak skvělé kamarádky a tak úžasnou Verunku, která nás všechny drží tak nějak pospolu.

Veronika Ždímal říká:
Děkuji <3, také se těším na brzké příště ;-)

Markéta říká:
Verunko, každá chvíle strávená ve společnosti s tebou, Janičkou a Maruškou je naprosto úžasná, je úplně jedno jestli jsme ve vynikající restauraci či kavárně, u někoho doma nebo jen tak na procházce lesem. Jsem moc ráda, že vás znám a že vás mám. Na druhou stranu včerejší jídlo v Bistru de papa bylo naprosto luxusní a určitě stojí za zmínku a doporučení všem a o shlédnutí divadelní hry ani nemluvě . Už teď se těším na slíbené příště :) .

 
Napište komentář:
 

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace