img
"Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí.“ (Lev Nikolajevič Tolstoj)

 

Rodina

Rodina je pro mě vším. Za rodinu považuji i mé blízké přátele. Tak moc vás mám všechny ráda! 

Co víc si v životě můžeme přát?

A v rámci našeho a rodinného života se snažím učit a dodržovat Čtyři dohody. Znáte je? "Nehřeš slovem. Neber si nic osobně. Nevytvářej si žádné domněnky. Vždy dělej vše tak, jak nejlépe dokážeš." (Don Miguel Ruiz - Čtyři dohody). Pro mě osobně je nejtěžší zpracování nehřešit slovem.

Když se ocitám v krizové situaci např. v podobě řešení manželské konfrontace:-), stává se mi, že ze sebe vypustím slovíčka, která bych za normálních okolností neřekla, ani by mě nenapadla. Asi vůbec byste to do mne neřekli. Avšak nestydím si to přiznat a pracovat na sobě, hledat řešení a skutečnou příčinu.

A jak se učím nehřešit slovem, jak mi můj manžel pomáhá a já jemu, jak sdílíme lásku a neustále na sobě individuálně i vzájemně pracujeme? Co vytváří skutečnou podstatu ženy a muže? Jaká je má cesta životem? Co právě dělám(e) a podnikám(e)? Třeba můžu/můžeme inspirovat právě vás. To vše můžete číst v článcích v této sekci. Dozvíte se také např., jak jsem potkala svou spřízněnou duši. Budu s vámi sdílet vše, i také to, co v domácnosti a v běžném životě používáme a šetří nejenom naše finance, ale chrání naše zdraví a přírodu. 

Pokud máte chuť, čtěte, jak vypadá rodinný život jedné rodinky a mě samotné.

 Pomáhejme si, milujme se a sdílejeme lásku a vše dobré.

3
Rodina je pro mě vším
Rodina je pro mě vším
 

Rodina je pro mě vším

Když občas přemýšlím nad skutečným smyslem života, vždy cítím a dospěji ke stejnému závěru, že je to hlavně rodina. Važme si všech, kteří jsou naší rodinou a říkejme si často, jak moc se máme rádi. Pomáhejme si a užívejme si společně strávené okamžiky.


Transformace, aneb s pravdou ven
Transformace, aneb s pravdou ven
 

Transformace, aneb s pravdou ven

Už od začátku tohoto roku prožívám svou velkou vnitřní životní transformaci a rozhodla jsem se jít s kůží na trh. Vím totiž, že se to netýká jenom mě, a že transformací čas od času procházíme každý z nás. Ať vám článek pomůže najít odvahu.


Jak se učím nelpět na věcech ani lidech
Jak se učím nelpět na věcech ani lidech
 

Jak se učím nelpět na věcech ani lidech

Tak nějak věřím, že nelpění na majetku ani na lidech mě dělá svobodnější. Ale není to teda vždy jednoduché, povím vám:-). A přesto se snažím v tomto směru neustále na sobě pracovat.


Můj měsíc na Floridě
Můj měsíc na Floridě
 

Můj měsíc na Floridě

Když jsem v květnu letošního roku strávila měsíc na Floridě, bylo to snad poprvé v mém životě, kdy jsem si skutečně odpočinula. A uvědomila jsem si, že už nechci čekat, až jednoho dne přijde vhodný okamžik žít svůj sen. Před pár dny jsem navíc shodou okolností objevila knížku, která pomáhá lidem přesně takto žít a stát se tzv. NOVĚ BOHATÝM.

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace