img
„Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.“ (Karel Čapek)

 

Tvoření

Maluji, kreslím, nejvíce asi háčkuju, šiju, chodím na keramiku, tvořím, mám hold kreativního ducha a mé fantazii se meze nekladou. Upřímně se nepovažuji za umělce, který by zmáknul realistický obrázek svým přirozeným talentem, i když mě kurs kreslení pravou mozkovou hemisférou přesvědčil o opaku. A sice jsem díky tomu schopna namalovat třeba i pomačkaný kabát, přesto moc ráda chodím na výstavy koukat na skutečná umělecká díla

Takže, když jsem přemýšlela nad tím, co mě v životě skutečně baví, a čemu bych se chtěla věnovat, rozhodně je to tvoření, dnešní moderně nazývané DIY. Člověk má kdykoliv možnost si něco svého originálního vytvořit do domácnosti, potěšit dárkem své přátele a blízké. Dnes navíc existuje spousta nástrojů a možností, jak své výrobky prodávat a něco si třeba i přivydělat. A není nadto spojit zábavu s prací Můžeme těšit své já a hlavně všechny kolem sebe. Nevím, jak pro vás, ale pro mě je tvoření jistým druhem meditace. Čas, kdy se soustředím je na danou tvorbu a neřeším nic jiného. Hlavně takové háčkováni, kdy se soustředíte několik hodin jen na počítání sloupků, to je vám meditace:-)!

motýl

Věřím, že mám dar vidět anděly skrze andělské obrázky, které maluji.

Mám pocit, že mi vše kreativní jde tak nějak od ruky.

 Originalita a kvalita ruční práce je pro mě výzvou.

Těší mě, když má předmět duši a svůj vlastní příběh.

Často si říkám: "Proč tedy zbytečně vyhazovat staré pro nové?"

 Různě se inspiruji, fantazíruji a dělám, co mě právě baví.

Kolikrát tvořím jen sama pro sebe a medituji.

 

Pokud máte chuť se inspirovat také nebo třeba namalovat svého andílka či svatební strom, omrkněte v této sekci mé články s mou tvorbou. Cokoliv právě vytvořené je možné zakoupit na mém profilu na ezebee (teď to tam ale krapet zeje prázdnotou :-)))...ale s miminkem, je to každým dnem lepší a lepší, občas něco uháčkuju:-))), sledujte mě spíše na instagramu). Nebo mě kontaktujte přímo zde v na mých webových stránkách. 
Dary přírody, dary podzimu
Dary přírody, dary podzimu
 

Dary přírody, dary podzimu

Podzim je tady a příroda nám věnuje spoustu přírodních darů. S poděkováním jsem nasbírala kaštany, šípky a mátu. A k čemu jsem je využila? Přečtěte si, jak se připravit na zimu a pečovat o své zdraví.


Andělské obrázky
Andělské obrázky
 

Andělské obrázky

Věřím, že vidím naše andílky skrze obrázky, které maluji. Neumím popsat, jak je to možné, ale mohu vám říci, že je to opravdové. Každý takového svého anděla máme, který nás ochraňuje, a který na nás dnem i nocí dohlíží.


Svatební strom malovaný s láskou
Svatební strom malovaný s láskou
 

Svatební strom malovaný s láskou

Svatební strom – to je taková krásná památka, která vám zůstane z vašeho vytouženého svatebního dne. Hosté vám tam zanechají svými prstíky svůj otisk v podobě lístečků a případně svůj podpis, vy také můžete přidat prstíky k dílu a máte parádní vzpomínku domů na zeď.


Den pro férový život
Den pro férový život
 

Den pro férový život

Moje první vystavovací příležitost na skvělé akci ve městě Rychvald na Ostravsku, která měla letos druhý ročník: Festival lokálních dovedností, řemesel a služeb z celé republiky, podpora fair-trade a bio. Byla to paráda a těším se na další akce a trhy.

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace