img
Jak daleko člověk dojde záleží na tom, jestli je něžný k malým, má soucit se starými, cítí se zápasícími a je snášenlivý vůči slabým i silným. (G. W. Carver)

 

Baby masáže pro miminka a děti

 
 
 
 
Alena říká:
Verunku jsem si pozvala na baby masáž když bylo mé dceři osm měsíců a poprvé jsme s masáží skončily hned na začátku, protože u toho dcera nevydržela. Kdybych ale věděla, že něco takového pro miminka existuje, určitě bych to vyzkoušela co nejdřív, nejen kvůli tomu, že si děti lépe zvyknout na tento rituál , ale i proto, že tato forma napojení mezi maminkou a miminkem je velmi důležitá. Baby masáže pod vedením Verunky doporučuji všem maminkám. Verunka masáž vysvětlí pěkně krok po kroku a názorně ukáže, takže pokud by se vám to nepovedlo napoprvé jako nám, příště budete vědět sami jak na to :)

Veronika Ždímal říká:
Přesně, jak píšeš, Alenko:-). Prcek, když už se mu chce lézt, si rozhoduje sám, jestli se nechá maminkou masírovat. Proto je důležité, aby maminka vypozorovala, kdy je ta nejvhodnější doba a udělala si se svým děťátkem pravidelný rituál. Ze začátku bude masírování trvat třeba jen pět minut, pak sedm, pak deset, a nakonec bude děťátko vědět, o co jde...jak je mu masáž příjemná a nechá se namasírovat, respektive pohladit naprosto celé :-).

 
Napište komentář:
 

 
 
VYHLEDÁVÁNÍ
 
 
ABY VÁM NIC NEUTEKLO
 
RODINNÉ A OSOBNÍ FINANČNÍ PORADENSTVÍ
 
JSEM ČLENEM ČADJ
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace